Суд США схвалив рішення щодо зобов’язання Binance сплатити $2,7 млрд CFTC

У понеділок суд США виніс рішення щодо криптовалютної біржі Binance та її колишнього генерального директора Чанпенга Жао, затвердивши мільярдні штрафи за відмивання грошей в рамках справи, розглянутої Комісією з торгівлі ф’ючерсами США (CFTC), повідомило агентство.

Згідно з заявою CFTC, Чанпенг Жао повинен сплатити $150 млн, а Binance — $2,7 млрд. Суд округу Північного Іллінойсу затвердив раніше оголошену угоду та виписав наказ про постійну заборону, грошову пеню та справедливе відшкодування проти Жао та Binance. Угода була досягнута в кінці листопада. Суд встановив особисту грошову пеню в розмірі $150 млн проти Жао та вимагав, щоб Binance відчужили $1,35 млрд отриманих неправомірних комісій та сплатили $1,35 млрд на користь CFTC.

В листопаді Чанпенг Жао пішов з поста керівника Binance, визнавши себе винним у порушенні законів США в рамках угоди, яка завершила довгострокове розслідування найбільшої у світі криптобіржі. Тоді Binance заявила, що резолюції визнали відповідальність компанії «за історичні порушення кримінальної відповідності» і дозволили «нашій компанії повернутися на нову сторінку».

Binance порушила американські закони про боротьбу з відмиванням грошей та санкціями та не повідомляла про понад 100 000 підозрілих транзакцій з організаціями, які США схарактеризувати як терористичні групи. Крім того, біржа не повідомляла про транзакції з вебсайтами, присвяченими для продажу матеріалів із сексуальним насильством над дітьми, і була одним із найбільших отримувачів фінансових потоків від них, додали вони.

Читати також:

Засновник Binance Чанпен Чжао піде у відставку — WSJ

Мін’юст США звинувачує біржу Binance в обслуговуванні ХАМАС

США вирішили засудити найбільшу криптобіржу світу

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *