Мер Нью-Йорка Адамс: проблема з напливом мігрантів може «зруйнувати» місто

Мер Нью-Йорка Ерік Адамс змушений урізати бюджет, щоб упоратися з міграційною кризою.

Раніше Адамс наголошував, що місту вже важко справлятися самотужки з тисячами мігрантів, які «сплять на вулицях чи у притулках». На його думку, «ця проблема зруйнує Нью-Йорк».

«У Нью-Йорку більше немає місця. Наші серця нескінченні, але наші ресурси — ні. Ми не хочемо розміщувати людей у сховищах. Ми не хочемо давати їм неправдиву надію на швидке працевлаштування», — наводить слова Адамса агентство Associated Press.

Влада міста найближчим часом готується на п’ять відсотків урізати бюджет і в умовах відсутності федеральної допомоги виділити кошти на утримання десятків тисяч мігрантів із південного кордону США, що заполонили Нью-Йорк. Про це повідомляє англійська газета Daily Mail.

Адамс попередив мешканців міста у четвер, що міграційна криза викличе «болючі» скорочення бюджету, коли оголосив бюджет адміністрації наступного року, — зазначає видання.

На тлі масштабної міграційної кризи Ерік Адамс розпочав різкі скорочення витрат на соціалку та правопорядок. Поліціянтів Нью-Йорка скоротять на 14%. У рамках плану зі скорочення витрат поліції Нью-Йорка до червня 2025 року кількість правоохоронців у місті стане найнижчою за три десятиліття. У рамках скорочення витрат пожежникам та рятувальникам не оплачуватимуть відпустки, а також лікарняні.

Незабаром у місті з’явиться більш бруду навколо пішохідних та паркових зон, а також стане менше громадських сміттєвих баків, переважно у передмісті, при цьому відповідно до плану Департамент санітарії скоротить витрати майже на 100 мільйонів доларів протягом наступних двох фінансових років.


Це вимушені заходи, оскільки у міському бюджеті намічається величезна дірка через падіння податкових надходжень та гігантські витрати на мігрантів. Республіканські штати продовжують депортувати нелегалів до Нью-Йорку. З початку року туди вже прибуло майже 130 тисяч мігрантів. Розміщувати їх доводиться у школах та будинках для людей похилого віку. Витрати на утримання нелегалів уже сягають мільярдів доларів.

Адамс благає заможних жителів міста поділитися коштами


Адамс звернувся до деяких із найбагатших мешканців Нью-Йорка з проханням поділитися коштами та відшкодувати збитки міським агентствам та організаціям, які переживають різкі скорочення через стрімке зростання витрат на мігрантів.

«Це момент, коли всі збираються разом», — сказав мер на зборах елітного Гарвардського клубу у п’ятницю. На заході були присутні відомі мільярдери, які мешкають у «місті Великого яблука», як називають Нью-Йорк. «Америка йде вперед, але ви мені будете потрібні більше, ніж будь-коли, щоб підтримати багато з цих організацій, зокрема Фонд Робіна Гуда», — сказав мер присутнім, повідомляє The New York Post.

Адамс неодноразово критикував адміністрацію президента США Джо Байдена за нездатність допомогти Нью-Йорку впоратися з мігрантами та просив про додаткове фінансування та прискорення видачі дозволів на роботу. Він попереджав про зростання навантаження на міську систему житла, школи та бюджет.Читати також:


Мерія Нью-Йорка роздає нелегалам безплатні квитки додому

Караван з мігрантів чисельністю понад 5000 рухається у бік США
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *