Триметрова акула-людожер напала на серферів у Массачусетсі

Surfer Magazine: у США серфери пережили напад великої білої акули.

У США двоє чоловіків, які займалися сапсерфінгом, пережили напад триметрової білої акули, відомої також як акула-людожер.

Про це повідомляє Surfer Magazine.

Інцидент стався на пляжі у місті Істхем, штат Массачусетс. Чоловіки плавали на дошках з веслами поблизу місця фільмування кінокартини Стівена Спілберга «Щелепи», в якому велика біла акула напала на відпочивальників. За словами одного із серферів, Рея Траутса, він стояв на дошці, коли помітив хижу рибу. Акула пливла поруч із двоюрідним братом чоловіка, Пітом Емондом, який теж займався сапсерфінгом.

Траутс розповів, що раптово акула повернулася на бік, ніби намагаючись схопити Емонда за ногу. Він крикнув братові, що його переслідує акула, і занурив весло у воду за хижою рибою. Тоді та різко обернулася до нього. «Я кричав Піту, щоб він йшов і вибирався на берег, а акула кружляла позаду мене, вона була дуже агресивна і збуджена», — каже чоловік.

Через деякий час Траутсу вдалося вибратися на сушу. Обидва серфери не отримали жодних травм, проте були наприємно вражені. «Я бачив сотню білих акул під час серфінгу, але цей випадок посідає перше місце серед усіх зустрічей з ними», — стверджує Траутс.

Читати також:

Українка у критичному стані після нападу акули на нью-йоркському пляжі (+ФОТО)

Вчені зафіксували велику білу акулу біля узбережжя Нью-Джерсі

У США від нападу видри постраждали троє жінок

Американець, що пережив інфаркт, пішов жити в печеру (+Фото і відео)

У Каліфорнії видра вкрала у чоловіка дошку для серфінгу та потрапила на відео

Блогери «Хлопці з Глейдс» упіймали найдовшого пітона Флориди (+Відео)

Світлина з відкритих джерел: Facebook

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Триметрова акула-людожер напала на серферів у Массачусетсі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *