Платіжні послуги X планує запустити в середині 2024 року.

Соціальна мережа X (Twitter) Ілона Маска висловила намір ввести платіжний сервіс, але питання щодо інтеграції криптовалют залишається невизначеним.

Під час онлайн-зустрічі з Кеті Вуд з ARK Invest на платформі X 21 грудня Ілон Маск висловив надію завершити всі необхідні юридичні процедури для запуску платіжного сервісу у наступному році. Навіть при тому,що було запізно подано документи, мільярдер впевнений, що отримає ліцензію.

До серпня 2023 року X отримала ліцензію на обробку платежів у штаті Род-Айленд (США) і зараз очікує на схвалення від штатів Арізони, Джорджії, Меріленда, Мічигана, Міссурі та Нью-Гемпшира. Це необхідна умова для виконання операцій з оплати, зберігання та торгівлі криптовалютами.

До перейменування з Twitter соціальна мережа вже виявляла зацікавленість у світі криптовалют, включаючи інтеграцію гаманців Bitcoin/Ethereum, підтримку NFT-аватарів та чутки про власну валюту Twitter Coin та створення гаманця для неї. З Ілоном Маском, як керівником, криптоспільнота сподівається на можливість використання улюблених криптовалют, таких як Dogecoin (DOGE) і Bitcoin (BTC), у новій платіжній системі X.

Як колишній прихильник мемкойнів, глава Tesla ніколи не підтверджував інтеграцію криптовалют у свою нову соціальну мережу. Останнім часом він утримується в коментарях та навіть стверджує, що X не буде випускати власних токенів. Деякі думають, що соціальна мережа може безпосередньо використовувати DOGE як основну валюту, тому немає потреби випускати новий токен.

З іншого боку, Tesla утримує $184 мільйони в Bitcoin (BTC) на своєму балансі протягом п’яти кварталів. Компанія дозволяє оплачувати покупки в Tesla Shop за допомогою Dogecoin.

Звіт за 2022 рік також розкрив, що інфраструктурна компанія Ілона Маска The Boring Company приймала платежі в Dogecoin за поїздки на транзитній системі Лас-Вегасу.

Ілон Маск колись зазначив, що він розглядає гроші та цифрові активи як базу даних для розподілу ресурсів. Він вважає, що фіатні валюти мають цінність, якщо їх не контролюють. Такий підхід вказує на переконання Маска у важливості децентралізації та уникненні централізованого контролю над грошовими потоками та ресурсами.

Джерело: azc.news

Читати також:

Ілон Маск запустив чат-бот із почуттям гумору

14-річний вундеркінд отримав роботу в SpaceX Маска: хто він, як йому це вдалося

Що своїми постами робить Маск? І для чого?

Світлина згенерована штучним інтелектом (ШІ)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *