Sphere у Лас-Вегасі зазнала збитків у розмірі 98,4 млн доларів

Гігантський екран Sphere у Лас-Вегасі зазнав збитків у розмірі 98,4 млн доларів, — повідомляє The New York Post. Виторг компанії, що володіє сферою, склав 118 млн, що на 71% менше, ніж рік тому.

Sphere відкрилася 29 вересня концертом U2 та прем’єрою фільму «Листівка із Землі» Даррена Аронофскі. Від виступу ірландської групи власники е-майданчику заробили 4,1 млн доларів, а від реклами — 2,6 млн, — пише видання The New York Post.

За даними Комісії з цінних паперів та бірж США, недавно пішов у відставку фінансовий директор Sphere Гаутам Ранджі. У заяві компанії стверджується, що його відставка «не стала результатом будь-яких розбіжностей».

Однак The New York Post стверджує, що Ранджі пішов через напад гендиректора Джеймса Долана. «Вони виконали чудову роботу, приховуючи цю новину. Фінансовий директор, який звільняється менш ніж за тиждень до отримання прибутку, — це нечувано», — заявило джерело видання.

До відкриття MSG Sphere найбільшим екраном у світі був Panasonic IMAX у Сіднеї розміром 35 на 29 метрів — це майже в п’ятнадцять разів менше від дисплея в Лас-Вегасі. Першим фільмом, який там показали, стала «Листівка із Землі» Даррена Аронофскі.

Фасад будівлі складається зі світлодіодних панелей, в яких працює 1,2 млн ламп розміром з хокейну шайбу. Площа встановленого всередині сфери дисплея майже 15 тис. квадратних метрів, а звук транслюється через 167 тис. динаміків.Читати також:

У Лас-Вегасі продемонстрували найбільшу у світі гігантську сферу з LED-екраном (+Відео)

Інженери Массачусетського технологічного інституту винайшли енергоакумулювальний бетон

США передали Україні промислові 3D-принтери для друку запчастин для військової техніки

У Техасі збудували найбільший у світі район надрукований на 3D-принтері (+Фото)


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *