У Землі з’явився новий супутник — астронавти впустили сумку з інструментами

Скринька з інструментами літає над Землею на висоті близько 320 км. Згубу можна розглянути у телескоп чи сильний бінокль, якщо знати, де шукати. Минулого тижня скриньку помітили над горою Фудзіяма в Японії.

10-й день над Землею літає скринька з інструментами, яку випадково забули за бортом американські астронавтки: Жасмін Могбелі та Лорал О’Хара.

Астронавтки NASA залишили свою сумку з інструментами у відкритому просторі космосу під час ремонту 1 листопада сонячних батарей Міжнародної космічної станції (МКС), — повідомляє 11 листопада пресслужба організації.

Жінки випадково відпустили сумку, і вона відлетіла у відкритий космос, — йдеться у повідомленні. Її помітили диспетчери із записів із камер.

Фахівці Центру управління польотами NASA проаналізували рух сумки та дійшли висновку, що ризик можливого зіткнення з МКС мінімальний і не становить загрози для безпеки екіпажу та самої станції.

Раніше такі ситуації відбувалися неодноразово. Наприклад, у березні 2017 року астронавтка Пеггі Вітсон також впустила сумку в космосі, в якій було обладнання для захисту МКС від космічного сміття вагою 8 кілограмів. Проте аналіз показав, що подібна подія не становить небезпеки для станції та її екіпажу. Вітсон на той момент вже провела понад 50 годин у відкритому космосі та мала досвід у таких місіях.

Читати також:

В NASA вибрали місця для висадження астронавтів на Місяці у 2025 році

NASA випробує серед цивільних надзвуковий літак X-59

В НАСА назвали імена 4 астронавтів, які полетять до Місяця у 2024 році

Місячна місія «Оріона» закінчена. В НАСА показали унікальні кадри приводнення космічного корабля
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *