США вперше закликали до негайного припинення вогню на Близькому Сході

Сполучені Штати вперше закликали до негайного припинення бойових дій на Близькому Сході, внісши на розгляд Ради Безпеки ООН проєкт відповідної резолюції. В адміністрації президента Байдена сподіваються, що цей документ стане «потужним сигналом» до завершення збройного конфлікту в регіоні.

«Ми дійсно внесли резолюцію, яка наразі розглядається Радою Безпеки. Вона закликає до негайного припинення вогню в поєднанні зі звільненням заручників», — заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

Досі Сполучені Штати неодноразово накладали вето на подібні заклики до негайного припинення бойових дій у Раді Безпеки ООН. Щодо понад сотні заручників, які перебувають у полоні бойовиків ХАМАС, Блінкен повідомив, що «на столі переговорів лежить дуже сильна пропозиція». За його словами, ХАМАС та Ізраїль наближаються до загальної угоди.

Тим часом Ізраїль продовжує планувати наступальну операцію на місто Рафах на півдні сектора Гази. Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що він прагне дотримуватися цього плану, проте підготовка до нього ще потребує певного часу.

«Найближчим часом ми також затвердимо план евакуації цивільного населення з зон бойових дій», — додав очільник ізраїльського уряду.

Напередодні, 20 березня, міністр оборони США Ллойд Остін звернувся до свого ізраїльського колеги Йоава Галанта з проханням розглянути альтернативи наземному вторгненню.

Ситуація на Близькому Сході залишається надзвичайно напруженою через тривалий конфлікт між Ізраїлем і палестинськими бойовиками. Закликів до миру та деескалації лунає все більше з боку світової спільноти.

Джерело: Bild

Читати також:

Байден висловив надію на швидке припинення вогню в Газі

США наклали вето на резолюцію Ради Безпеки ООН щодо негайного припинення вогню у секторі Газа

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *