У США чоловік проплив на гарбузі понад 61 км – це новий світовий рекорд (+ВІДЕО)

Усю дорогу чоловік сидів у 547-кілограмовому гарбузі на колінах.

Стів Куені з американського міста Лебанон, штат Міссурі, проплив майже 11 годин на саморобному «човні» з 547-кілограмового гарбуза.

Про це повідомляє USA Today.

За цей час чоловік встиг пропливти понад 61 кілометр. Він розпочав шлях о 7:30 ранку з пристані до Канзас-Сіті (штат Канзас), а завершив подорож до міста Наполеон (штат Міссурі) о 18:18. Всю дорогу Стів сидів у гарбузі на колінах.

Дорогою чоловіка на шести човнах супроводжували члени канзаського об’єднання Paddle KC Padding Club. Вони забезпечували безпеку змагання: допомагали Стіву стежити за станом здоров’я та висвітлювали дорогу у темний час доби.

Як зазначає видання, після плавання чоловік був «змерзлим, втомленим, але задоволеним». Тепер він має намір надати докази свого запливу Книзі рекордів Гіннесса.

Нинішній рекорд належить жителю Небраски Дуейну Хансену, який близько року тому подолав 49 кілометрів на човні вагою майже 400 кілограмів. Так він відсвяткував свій 60-річний ювілей.

Нагадаємо, що американський вчитель садівництва Тревіс Джинджер з Міннесоти встановив новий світовий рекорд з вирощування найважчого та найбільшого у світі гарбуза-ліхтарика вагою 2749 фунтів.Читати також:

Чоловік з Міннесоти виростив гарбуз вагою більше тонни

104-річна мешканка Чикаго стрибнула з парашутом із висоти 4100 метрів (+Відео)

У США встановлено новий світовий рекорд у марафоні

Рекордний страйк медиків США: понад 75 тис. працівників страйкують у сотнях медичних установСвітлина: BYU UNIVERSE/YOUTUBE

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У США чоловік проплив на гарбузі понад 61 км – це новий світовий рекорд (+ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *