Випробування найгострішого перцю у світі (+Відео)

Фермер з американського штату Південна Кароліна Ед Каррі виростив новий сорт пекучого перцю, з яким потрапив до книги рекордів Гіннесса.

Фермер почав займатися вирощуванням гострого перцю як хобі після того, як переміг залежність від наркотиків та алкоголю. Каррі каже, що вживання чилі теж дає ефект ейфорії, але без речовин, що викликають звикання.

Презентація сорту Pepper X (перець Х) відбулася на популярному у США шоу, де знаменитості пробують гостру їжу. Як зазначається, Pepper X спробували лише 5 людей.

Для визначення гостроти перцю існує спеціальна шкала Сковілла, названа на ім’я американського фармацевта Вілбура Сковілла, який придумав її на початку минулого століття, шкала визначається однією речовиною — капсаїцином. Новий сорт називали Pepper X. Він містить 2,69 мільйона одиниць за шкалою Сковілла (у звичайному халапеньйо міститься близько 5000 одиниць, а в поліцейських перцевих балончиках – 1,6 – 2,2 мільйона одиниць). Перець внесли до Книги рекордів Гіннесса як найгостріший перець у світі!

Каррі каже, що Pepper X був виведений за допомогою схрещування сорту «Каролінський жнець» з іншим перцем, який надіслав йому приятель зі штату Мічиган — його фермер описує як «звіряче гострий».

Дегустатори новинки розповіли, що сильне печіння не залишає близько трьох годин. Крім того, після вживання цього перцю появлялися судоми.

Автор нового ґатунку каже, що до останнього моменту тримав своє досягнення у секреті, щоб захистити авторські права. Ні насіння, ні зрілий перець купити у вільному продажу не можна. Єдиний спосіб спробувати Pepper X – купити фірмові гострі соуси з ним у складі.Читати також:

Чоловік намагався побити рекорд Гіннесса, пропливши річкою в гарбузі

У США чоловік проплив на гарбузі понад 61 км – це новий світовий рекорд (+ВІДЕО)

Американець виростив найважчий гарбуз у світі вагою у 1250 кг

104-річна мешканка Чикаго стрибнула з парашутом із висоти 4100 метрів (+Відео)

У США вижила найменша новонароджена дитина у світі (ФОТО)Світлина: guinnessworldrecords.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Випробування найгострішого перцю у світі (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *