В США збільшують термін дії дозволу на роботу до 5 років

А також Держдепартамент США вже до кінця 2023 року запустить програму, яка дозволить власникам робочих віз H-1B продовжувати їх на місці в США, тобто для продовження не потрібно буде їхати до своєї рідної країни.

З 1 жовтня 2023 року USCIS збільшує термін дії початкових та продовжених дозволів на роботу в США (EAD) до 5 років. USCIS прискорить обробку заявок на отримання документа про дозвіл на роботу (EAD) для тих, хто записався на візит через CBP One та отримав пароль (категорія (с) (11)). На відміну від прохачів притулку вони можуть негайно подати заяву про винесення рішення.

Про це повідомляється на сайті Департаменту внутрішньої безпеки США.

Зроблено це з метою розвантаження співробітників USCIS, щоб вони могли швидше обробляти важливіші документи.

Дозвіл на роботу продовжать на 5 років для осіб:

✅ які отримали притулок у США;
✅ прохачів зміни імміграційного статусу;
✅ прохачів притулку у США;
✅ прохачів скасування депортаційного процесу;

Крім цього, з 1 жовтня USCIS прискорить з 90 до 30 днів обробку заявок на отримання дозволу на роботу для:

✅ осіб, що отримали пароль через мобільний додаток CBP One власників гуманітарного пароля з Куби, Гаїті, Нікарагуа та Венесуели;
✅ українців, які подали заявку на набуття статусу тимчасового захисту (TPS).


Імміграційна служба також збільшить максимальний термін дії початкових та продовжених EAD до 5 років для деяких негромадян, щоб вони рідше зверталися із заявками на продовження (це значно розвантажить роботу співробітників служби). Це стосується біженців, які отримали притулок, прохачів зміни статусу, притулку або скасування висилки.

П’ятирічні дозволи вже видають із кінця вересня 2023 року.

Для тих, хто вже має право на роботу, прискорять обробку дозволу на працевлаштування та стимулюватимуть їх до роботи. Маються на увазі пароль через мобільний додаток CBP One, володарі гуманітарного пароля з Куби, Гаїті, Нікарагуа та Венесуели, а також українці, які подали заявку на отримання статусу тимчасового захисту (TPS).

Продовжувати робочі візи H-1B можна буде, не виїжджаючи зі США


Держдепартамент США вже до кінця 2023 року запустить програму, яка дозволить власникам робочих віз H-1B продовжувати їх перебуваючи в США, тобто для продовження не потрібно буде їхати до своєї рідної країни.

✅Віза H-1B — це неімміграційна робоча віза, яка дозволяє кваліфікованим іноземним фахівцям працювати в США. Візу H-1B спочатку надають до трьох років, але потім її можна продовжити максимум до шести років.

Вимога обов’язково виїхати зі США для продовження візи H-1B завдавала багато незручностей власникам цих робочих віз, адже це спричиняло додаткові значні витрати та тривалі затримки.


✅У Держдепартаменті заявляють, що головна мета дозволу продовжити візу H-1B до США – розвантажити посольства та консульства США у всьому світі. Очікується, що черги скоротяться, оскільки час для зустрічей не займатимуть тепер ті, кому треба продовжити H-1B візу.

У результаті для власників H-1B віз процес продовження легким та швидким. Раніше через адміністративні процедури вони могли застрягти за кордоном на кілька місяців поспіль, не маючи права повернутися до США, доки їхню робочу візу не продовжили.

Поки не називають точну дату, коли набуде чинності це нововведення, але відомо, що Держдепартамент планує розгортати цю програму не відразу, а поетапно. Для початку вона проходитиме через процес розробки правил та схвалення Білого дому.Читати також:

США збільшать видачу тимчасових робочих віз

Ще тиждень залишився для реєстрації в лотереї GREEN CARD — 2025 

Advance Parole для виїзду зі США тепер видаватимуть на 5 років

Всі українські біженці отримають грін-кард для життя в США

Особливості життя у США, які найбільше здивували українцівСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *