Последние новости
Лісова пожежа знищила унікальний заповідник у Каліфорнії

У ці хвилини велика лісова пожежа знищує один із найбільших заповідників Каліфорнії. Горить природна зона, що охороняється, в пустелі Мохаві.

Полум’я вже поглинуло понад 30 тисяч гектарів, взяти його під контроль не вдається через сильний вітер, який постійно змінює напрямок.

Під загрозою повного зникнення вже опинилися рідкісні дерева та рослини, які зустрічаються лише на південному заході США. Вогонь уже перетнув кордон Каліфорнії й перекинувся на сусідню Неваду. Дим від пожежі відчули навіть у Лос-Анджелесі.

Екстремальна спека накрила Середній Захід та Східне узбережжя США

Десятки мільйонів американців зіткнулися з вкрай високими температурами повітря та підвищеною вологістю, коли надзвичайно спекотна погода охопила Середній Захід та Східне узбережжя США.

Національна метеорологічна служба повідомила, що понад 175 мільйонів людей у США отримали попередження про надзвичайну спеку, оскільки показання індексу південної спеки в багатьох місцях піднялися набагато вище за 100 градусів за Фаренгейтом або 38 градусів за Цельсієм.

Деякі з найбільших міст країни, у тому числі Чикаго, Нью-Йорк та Філадельфія, відкрили центри охолодження в публічних бібліотеках та інших громадських центрах для тих, хто змушений у таку погоду залишати свій будинок. Місцева влада та синоптики в різних регіонах США закликають людей менше перебувати на вулицях у спеку, оскільки вона може стати причиною розладу здоров’я і навіть смерті, особливо для людей похилого віку, дітей та людей з хронічними захворюваннями.

«Пийте більше рідини, залишайтеся в кімнаті з кондиціонером, тримайтеся якомога далі від сонця та перевіряйте самопочуття родичів та сусідів», — йдеться у повідомленні NWS.

Внаслідок спекти на сході США прийшли грози та буревії

Пориви вітру понад 100 кілометрів на годину позбавили світла понад 200 тисяч американців. Над американською столицею промайнула гроза з найпотужнішими поривами вітру понад 100 кілометрів на годину, поваливши дерева та знеструмивши безліч будинків.

Метеорологічна служба газети The Washigton Post повідомила, що швидкість вітру в місті та його околицях досягала 85 миль на годину (понад 136 кілометрів на годину або 37 метрів на секунду).

Внаслідок бурі без світла залишилися 200 тисяч споживачів у столичному американському окрузі Колумбія та на території штатів Вірджинія та Мериленд. Вітер, що супроводжувався зливою, повалив десятки дерев, які пошкоджували будівлі, машини та блокували дороги. Повідомляється про двох постраждалих в окрузі Колумбія.

Синоптики пов’язують ураган із кількома днями сильної спеки, коли стовпчик термометра не опускався нижче 37 градусів за Цельсієм.

Читати також:

У Європі та США встановилася екстремальна спека

Екстремальна спека в Каліфорнії: тисячі людей евакуйовано через лісові пожежі

Південний захід США охопила аномальна спека

Вода в океані навколо Флориди стала аномально теплою, як у джакузі

Небо над США знову затягнуло димом від лісових пожеж у Канаді


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

4 thoughts on “Лісова пожежа знищила унікальний заповідник у Каліфорнії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *