Нью-Йорк посилює жорсткість позову проти DCG

Уряд штату Нью-Йорк звинувачує DCG (Digital Currency Group) у завданні шкоди активам клієнтів та інвесторів на суму 3 мільярди доларів США.

У заяві, опублікованій ввечері 9 лютого, офіс генерального прокурора штату Нью-Йорк повідомив про розширення позову, спрямованого проти Digital Currency Group (DCG). Сума збитків зросла до 3 мільярдів доларів США, майже втричі перевищивши початкову оцінку.

Розвиток судового позову

У жовтні 2023 року офіс генерального прокурора штату Нью-Йорк подав колективний позов проти DCG, генерального директора Баррі Сілберта, а також його дочірніх компаній Genesis та Gemini на тлі скандалів, пов’язаних з усіма трьома сторонами, що призвело до подання Genesis заяви про банкрутство на початку цього року. Державні органи звинуватили залучені сторони в організації непрозорої інвестиційної схеми, в результаті якої 230 000 американських інвесторів, у тому числі 29 000 жителів Нью-Йорка, зазнали збитків на суму 1 мільярд доларів США.

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летиша Джеймс заявила:

Хоча початковий позов був зосереджений на збитках індивідуальних інвесторів, які брали участь у програмі Gemini Earn, процес розслідування виявив шахрайський характер схеми, яка вплинула на інвесторів, які інвестували в дочірню компанію DCG Genesis.

Проте представник DCG відкинув останні звинувачення проти компанії, стверджуючи, що влада штату Нью-Йорк навмисно роздмухує публічний скандал, і знову підтвердив, що Digital Currency Group завжди діяла законно і буде виправдана.

У супутній події Genesis оголосив про банкрутство, оскільки компанія досягла угоди про врегулювання з офісом генерального прокурора штату Нью-Йорк, але сума штрафу, який необхідно буде сплатити, залишається незрозумілою.

2 лютого Genesis також уклав угоду з SEC і погодився сплатити штраф у розмірі 21 мільйона доларів.

До цього як DCG, так і Genesis були втягнуті у кризи з 2022 року після колапсів LUNA-UST та FTX. Було встановлено, що обидві компанії брали участь у внутрішніх угодах одна з одною, в результаті чого DCG винна Genesis мільярди доларів.

Внаслідок цього, Genesis змушений був оголосити про банкрутство, що вплинуло на інші компанії, такі як Gemini. До травня 2023 року DCG прострочила борг перед Genesis, що спонукало Gemini та Genesis подати позов проти материнської компанії. Позов згодом було врегульовано між залученими сторонами.

Джерело: AZC News

Читати також:

Два маркетмейкери відмовляються від торгівлі криптовалютою в США

Житель Флориди отримав 5 років в’язниці за криптоаферу на $4 млн

Крах NFT: як мільйони інвесторів виявилися власниками непотрібних картинок

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *