Последние новости
Підприємці в Україні можуть знову отримати американські кошти

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка в Україні” прийняла рішення про виділення 2 млн доларів на черговий грант для українських підприємців.

Як повідомляє програма USAID “Конкурентоспроможна економіка в Україні”, гроші виділяються для підтримки участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах.

Заплановано надання приблизно 30 грантів на суму від 35 000 до 90 000 доларів США.

✨???? Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах! У рамках програми передбачається надати близько 30 грантів обсягом від $35000 до $90000 із загальним обсягом допомоги $2 млн. Участь українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» сприятиме відновленню та розвитку експортних продажів, допоможе залучити інвестиції, розширити доступ до іноземних ринків, а також відкрити нові бізнес-можливості. Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги.

Проте Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору, а також захочує брати участь організації, які не мають досвіду співпраці з міжнародними донорами.«З початку повномасштабної війни Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримала участь 348 українських бізнесів з ІТ, креативних індустрій, харчової та меблевої галузей у 31 міжнародній торговельній місії у таких країнах як США, Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина.

Підприємці підвищили впізнаваність своїх компаній на іноземних ринках, підготували фундамент для повноцінного виходу на іноземні ринки та знайшли нових клієнтів і партнерів. Протягом наступного року ми плануємо підтримати участь МСП у ще 30 заходах. Ми шукаємо комплексні проєкти, які включатимуть тренінги та підготовку до місій, розробку аналітичних матеріалів, участь в торговельних заходах, проведення заходів після поїздки для обміну досвідом з іншими підприємцями», – зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.

✍️ Заповнюй грантову заявку за посиланням: https://chemonics.submittable.com/…/rfa-2023-035-grants…???? Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: http://surl.li/hkulfПодавай заявку у два дедлайни:1⃣ до 25 червня 2023 року (для торгових заходів з 20 серпня 2023 року до 14 лютого 2024 року)2⃣ до 15 вересня 2023 року (для торгових заходів з 15 лютого 2024 року до 15 серпня 2024 року)???? Будь ласка, надсилай свої запитання щодо процесу подання заявок на Grants@cepukraine.org із зазначенням «RFA-2023-035» у темі електронного листа.

Реалізація грантової програми відбувається за підтримки Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес та Ukrainian Startup Fund.

???? Міжнародна торгівля була і залишається одним із ключових фокусів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Програма системно підтримує бізнес у розширенні їхньої торговельної присутності на іноземних ринках.

Нагадаємо, програма USAID «Конкурентоспроможна економіка в Україні» оголосила грантову програму зі створення та підтримки об’єднань підприємств в експортні альянси із загальним обсягом фінансування 1,5 млн доларів.

Читати також:

До Києва прибула глава USAID — Агентства США з міжнародного розвитку

До Києва прибула делегація із США з $25 млн допомоги малому і середньому бізнесу

США направили Україні $400 млн на відновлення енергосистеми

Слідчі та аудитори зі США вже в Києві з перевіркою $113 млрд наданої допомоги

Україна взяла участь у конференції для стартапів — TECHCRUNCH DISRUPT 2022

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *