У Флориді набрав чинності закон, який передбачає страту для педофілів

У штаті Флорида була виконана вже шоста смертна кара за рік. Тепер їх може стати ще більше, оскільки новий закон надає суддям більшу свободу дій щодо деяких злочинців.

Новий закон дозволяє застосовувати смертну кару для ґвалтівників. Насамперед це стосується випадків сексуального насильства, де жертвами були діти віком до 12 років.

Сенатор штату Лорен Бук та сенатор-республіканець Джонатан Мартін виступили співавторами цього законопроєкту. «Одна з найжахливіших діянь, яку можна зробити, – це позбавлення дитини невинності, – сказала речник Мішель Зальцман. – Ухвалений законопроєкт справді прирівнює покарання до злочину».

За словами Зальцман, новий закон може стати стримуючим фактором.

Проблема полягає в тому, що закон суперечить рішенню Верховного суду, який уже ухвалив, що смертна кара не може застосовуватися у справах про сексуальне насильство над дітьми, оскільки це порушує 8 поправку.

Адвокат Джейсон Кромі (Jason Cromey) каже, що тепер це просто затягне розгляд кожної справи у суді.

«Проблема полягає в тому, що якщо штат все ж таки піде вперед і досягне успіху та отримає від судді смертний вирок, то це спричинить невідомо скільки років апеляційної роботи, – сказав він. – Якщо це станеться, то може вплинути на жертви цих справ».

«Жертви в цих справах опиняються у положенні, коли їм, можливо, доведеться давати свідчення протягом багатьох років, – сказав Кромі. – Потенційне емоційне навантаження на них дуже серйозне».

За словами ж Зальцман, реальні розбіжності викликає лише вид покарання.

«Ми всі згодні, обидві сторони, що злочин є найбільш кричущим, і вони повинні понести найсуворіше покарання, – сказала вона. – Просто суперечка полягає в тому, що найсуворішим покаранням не має бути смертна кара».

Новий закон, як і раніше, вимагає рекомендації присяжних для винесення смертного вироку.

Десантіс підписав HB 1297 ще у травні, а статут набув чинності минулого тижня. У законі сказано, що «особа, яка вчиняє сексуальне насильство або при спробі вчинити сексуальне насильство щодо особи молодше 12 років, несе великий ризик смерті та небезпеку для вразливих членів цього штату. ”

Як карають педофілів у різних країнах: каструють, публічно розстрілюють та розкривають особисті дані


Відповідно до законодавства Сполучених Штатів, щодо педофілів з 1996 року застосовують різні види хімічної кастрації залежно від тяжкості злочину: від запровадження спеціального препарату, що знижує сексуальний потяг до повного видалення репродуктивних органів. Крім цього, ґвалтівник може отримати не один, а кілька довічних термінів за злочин проти статевої недоторканності дитини.

За офіційними даними, у США в період з 2018 по 2019 рік кількість фото- та відеоматеріалів, що пропагують сексуальне насильство над дітьми, збільшилася більш ніж удвічі та становила 45 млн окремих матеріалів, а кількість судових переслідувань за це у період з 2016 по 2020 рік скоротилася на 36%. За даними ФБР за 2019 рік, у даркнеті міститься як мінімум 30 сайтів із дитячою порнографією.


З 1 січня 2018 року у Польщі у відкритому доступі опубліковано реєстр педофілів, розміщений на сайті Міністерства юстиції. У ньому міститься інформація про всіх зареєстрованих у країні педофілів з їх повними іменами, фотографіями та адресами проживання. Крім цього, на сайті також існує розширений варіант списку, який містить інформацію про людей, коли-небудь притягнутих до відповідальності за скоєння менш тяжких злочинів, але також на сексуальному ґрунті. За словами співробітників польського Мін’юсту, ця ініціатива несе в собі практичну користь: за одним прізвищем або адресою можна дізнатися, чи мешкаєте ви поруч зі злочинцем.

У Ємені розмова з ґвалтівниками, що поглумилися над дітьми, коротша — публічний розстріл і трансляція страти на всю країну.

Педофілів у Південній Кореї карають шляхом хімічної кастрації. У 2008 році у зв’язку зі збільшенням кількості злочинів проти статевої недоторканності дітей уряд Південної Кореї запровадив смертну кару щодо всіх злочинців, які поглумилися над особами, які не досягли 13 років.Читати також:

В Алабамі новим методом стратять найманого вбивцю

У США випробують новий спосіб страти

Губернатор Каліфорнії підписав законопроєкти про ще більшу підтримку штатом ЛГБТК+ спільноти

В Мериленді дітям пропонують читати книги про ЛГБТ

У США розслідують працевлаштування дітей у компаніях Tyson Foods та Perdue Farms

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *