Последние новости
Кеннеді-молодший вимагає захисту Секретної служби після побоювань вбивства

Інцидент стався неподалік місця, де в 1968 році був застрелений батько кандидата в президенти США.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший, чий батько і дядько були вбиті в ході передвиборчої кампанії, пережив напружений момент на мітингу в Лос-Анджелесі, коли його охоронці затримали важкоозброєного чоловіка, який видавав себе офіцером федеральних правоохоронних органів.

Зайшовши на X (колишній Twitter), Кеннеді висловив подяку своїй приватній команді безпеки:

«Я дуже вдячний, що пильні захисники з компанії «Гевін де Беккер і партнери» (GDBA) помітили та затримали озброєну людину, яка намагалася наблизитися до мене під час моєї мови про латиноамериканську спадщину в театрі Уїлшир Ебелл у Лос-Анджелесі сьогодні увечері». Про це Кеннеді повідомив у суботньому пості X, додавши, що він сподівається, що адміністрація президента США Джо Байдена задовольнить його прохання про захист Секретної служби, зазначивши, що він «перший кандидат у президенти в історії, якому Білий дім відмовив у проханні про захист».

Згідно з заявою, опублікованою його передвиборчим штабом, ця людина (озброєний чоловік) стверджував, що є членом команди безпеки Кеннеді, він підійшов до політика та сказав до охоронців — «Треба негайно відвести кандидата». Помітивши пістолет, служба безпеки видалила чоловіка з району та повідомила про інцидент поліцію Лос-Анджелеса (LAPD).

Кампанія також стверджує, що був ще один чоловік (спільник — авт.?), заарештований поліцією Лос-Анджелеса разом із головним підозрюваним, який мав рюкзак, у якому знаходився як мінімум ще один пістолет, кілька ножів та додаткові боєприпаси.

Поліція Лос-Анджелеса підтвердила у своїй заяві, що їм напередодні зателефонували близько 16:30 у п’ятницю і повідомили про чоловіка з «зарядженим пістолетом у наплічній кобурі та значком з написом, що він маршал США». Підозрюваний, упізнаний як 44-річний Адріан Пол Айспуро, був заарештований і ув’язнений. Він утримується в арешті під заставою у розмірі 35 000 доларів США, і йому висунуто звинувачення у скоєнні кримінального злочину за приховане носіння зброї.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший, чий дядько, колишній президент США Джон Ф. Кеннеді, та його батько, сенатор і кандидат у президенти від штату Нью-Йорк, були вбиті понад півстоліття тому, подав заявку на захист Секретної служби у квітні, але його запити були відхилені Білим домом.

У липні минулого року Кеннеді у своєму посту X заявив, що після вбивства його батька у 1968 році всім кандидатам у президенти було забезпечено захист Секретної служби. «але після 88 днів відсутності відповіді та своє прохання захисту», він отримав листа від адміністрації Байдена, в якому говорилося, що «Захист не гарантований».

Керівник передвиборчого штабу Кеннеді, колишній конгресмен Денніс Кусініч, назвав це рішення «разючим і огидним», і звинуватив офіс Байдена в політизації Міністерства юстиції та апарату безпеки.

Читати також:


Роберт Кеннеді — молодший: «з боку України вже загинуло 14 тис. мирних жителів та 300 тис. військовослужбовців»

Роберт Кеннеді-молодший подав заявку на участь у президентських виборах від демократичної партії

Племінник Кеннеді має намір балотуватися у президенти США

«Я був готовий померти там». Нащадок Кеннеді воював добровольцем в Україні

У Fox News оголосили про звільнення скандального ведучого Такера Карлсона

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *