Последние новости
Лісові пожежі охопили Гаваї. Мешканці рятуються від вогню втечею в океан

Другий за величиною острів Мауї на Гаваях охоплений сильною пожежею, викликаною ураганом Дора. Щонайменше 6 людей загинули, а більша частина історичного міста перетворилася на згарище.

Вогонь уже охопив понад 600 гектарів і на цей момент все ще поширюється, — повідомляє BBC. Щонайменше шестеро людей загинули, десятки отримали поранення, пошуково-рятувальні операції тривають.

Місцеві ЗМІ опублікували «апокаліптичні сцени», коли мешканці гавайського містечка були змушені стрибати в океан, рятуючись від вогню. За даними берегової охорони США, 14 людей було врятовано, у тому числі двох дітей, які втекли в океан, рятуючись від вогню та задимленості, — йдеться в заяві округу.

Мер округу Мауї Річард Біссен підтвердив під час пресконференції, що пожежа на жаль забрала життя щонайменше 6 людей на Мауї.

Частину острова вщент знищено пожежею. Десятки будинків та підприємств зруйновано у місті з населенням близько 13 000 осіб. Майже 20% Мауї знаходиться в темряві.

Згідно з даними Poweroutage.us, понад 14 000 споживачів на островах з 72 500 клієнтів наразі залишаються без світла. Полум’я також зруйнувало вежі стільникового зв’язку, через що служба 911 на західній стороні острова припинила роботу. Стаціонарні телефони працюють лише в межах місцевості, — повідомляє CNN.

У Національній метеорологічній службі в Гонолулу повідомили, що пожежа на Мауї – одна з кількох пожеж на Гаваях, спричинених сильним вітром, викликаних ураганом Дора.

Влада оголосила про евакуацію населення.

Полум’я поширилося настільки сильно, що тисячі людей втекли до схронів — у найбільшому вмістилося понад 1000 людей, понад 2000 осіб застрягли в місцевому аеропорту острова Кахулуї.Читати також:

Найбільший у світі вулкан Мауна-Лоа почав вивергатися вперше за 38 років (+Відео)

У найближчі роки людство чекає глобальна міграція

Лісова пожежа знищила унікальний заповідник у Каліфорнії

Вода в океані навколо Флориди стала аномально теплою, як у джакузіСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Лісові пожежі охопили Гаваї. Мешканці рятуються від вогню втечею в океан

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *