Последние новости
Сім автовиробників збудують 30 тисяч станцій зарядки електромобілів у США

У рамках партнерського проєкту станції планується встановити до 2030 року.

Сім автовиробників планують спільно побудувати 30 000 станцій швидкої зарядки для електромобілів у США до 2030 року у рамках партнерського проєкту, щоб скласти конкуренцію Tesla, — повідомляє MarketWatch.

До числа компаній, що уклали угоду про співпрацю входять General Motors, BMW, Stellantis, Honda, Mercedes Benz, Hyundai та Kia.

Нова мережа зарядок буде побудована за типом автозаправних станцій — з туалетами, пунктами харчування та
роздрібної торгівлі — і сприятиме прискоренню переходу на електромобілі, — заявили керівники автовиробників.

Очікується, що до 2030 року понад 50% усіх автомобілів, що реалізуються в США, матимуть електродвигун, що вимагатиме розширення відповідної інфраструктури.

Раніше влада Сполучених Штатів поставили завдання до 2030 року побудувати 500 тис. зарядних станцій, що майже в чотири рази більше, ніж зараз.

У сукупності на ці сім компаній доводиться близько половини автомобілів, що продаються в США, з двигунами внутрішнього згоряння, але лише мала частина електрокарів.

На американському ринку серед електромобілів лідирує Tesla, на частку якої минулого року припало понад 60% продажів. При цьому компанія володіє найбільшою мережею станцій швидкої зарядки електромобілів Supercharger, що налічує майже 18 тис одиниць. Вони можуть зарядити машину з нуля до 50% всього за 15 хвилин, а повністю – приблизно за 70 хвилин.

На початку цього року Tesla заявила, що відкриє доступ до своєї мережі станцій для деяких конкуруючих виробників, щоб отримати декларацію про федеральні субсидії для виробників електромобілів.

Після цього GM та Mercedes підписали угоду про перехід з 2025 року на технологію зарядки, розроблену Tesla (Північноамериканський стандарт зарядки, NACS), з метою отримання доступу до зарядних станцій компанії. Інші автовиробники, що беруть участь у спільному проєкті, поки використовують конкурентний стандарт, відомий як комбінована система заряджання (CCS).

При цьому нова мережа зарядних станцій буде підтримувати як NACS, і CCS.

Обсяг інвестицій у спільний проєкт не розголошується, проте відомо, що до нього можуть приєднатися інші автовиробники.


Читати також:

В Каліфорнії до 2035 року заборонять бензинові та дизельні авто

У США з’явиться дорога для підзарядки електрокарів

Американський ринок електромобілів став другим у світі

Американці стали рідше змінювати автомобілі через зростання цін та кредитних ставок

Покупці електрокарів у США втрачають пільги


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Сім автовиробників збудують 30 тисяч станцій зарядки електромобілів у США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *